Zine.net online

Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc
w Szukaj

Bartek Szafko

XII spotkanie pg.net - prism + ironpython

pozdotnet_logo

Na XII spotkaniu już za tydzień w czwartek 29.10 będziemy gościć Szymona Kobalczyka, który specjalnie przyjedzie do Poznania żeby opowiedzieć o budowaniu Composite Applications w WPF (określanego również kodową nazwą PRISM) - zapowiada się bardzo ciekawie. Już od dawna chciałem wypróbować jak buduje się composite applications, więc mam nadzieję, że to mi da dodatkowego kopa ;)

Druga prelekcja Aleksandra Sumowskiego będzie dotyczyć IronPythona - czyli implementacji pythona w oparciu o dynamic language runtime. Szczerze mówiąc o pythonie wiem niewiele więc z zainteresowaniem posłucham. Aleksander pracuje w firmie Cognifide, która użycza nam lokalu do spotkań.

Gorąco zapraszam do rejestracji - tym razem wystarczy tylko mieć konto na msgroups.pl.

kgd_logo_male_jpg

W środę natomiast będzie można mnie zobaczyć na 40. spotkaniu krakowskiej grupy .net. Będę odpracowywał wizytę Szymona  :) Tym razem będę miał przyjemność pokazać w jaki sposób zbudować natywne instalatory dla windows za pomocą Windows Installer Xml. Prawie cały weekend rezerwuje na przygotowanie demówek, a chce ich zmieścić jak najwięcej w ciągu godziny. Jeszcze nie zdecydowałem, ale chyba pójdę za przykładem Bartka Pampucha i przygotuje filmy -  to naprawdę oszczędza czas!

 spotkaniebig

A już w sobotę barcamp, na który się wybieram, może tylko będę lekko spóźniony od rana spalam rogale świętomarcińskie na zapas ;) jeśli będzie okazja chętnie podyskutuje o blogowaniu i finansowaniu blogowania.

Oj dzieje się ostatnio...

Bartek Szafko

Opublikowane 22 października 2008 23:20 przez bszafko
Filed under:

Komentarze:

Brak komentarzy
Komentarze anonimowe wyłączone
W oparciu o Community Server (Personal Edition), Telligent Systems