Zine.net online

Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc
w Szukaj

Bartek Szafko

PG.NET razem z PLSSUG na koniec listopada


PG.NET będzie miało mocny koniec listopada.

Już jutro w czwartek 20.11 rozpoczynamy 70-536 study group. Na pomysł uruchomienia study group wpadłem już jakiś czas temu, nie ukrywam że między innymi pod kątem naszych wewnętrznych firmowych potrzeb. Nic tak nie motywuje jak działanie w zespole ! Oprócz tego udało mi się ściągnąć Michała Żylińskiego, żeby opowiedział o programie BizSpark, który wystartował w Polsce zaledwie przedwczoraj - jak dla mnie bardzo interesująca propozycja. Spotkanie nosi numer 12,5 - bo nie można nazwać tego pełnym - będzie trwało tylko maksymalnie godzinę. Spotkanie odbędzie się u nas, w firmie Advisor przy ul. Św. Wincentego 7.

A za tydzień w czwartek 27.11 13. (szczęśliwe) spotkanie PG.NET tym razem 2 duże tematy EpiServer oraz prelekcja inagurująca PLSSUG(Polish Sql Server User Group) w Poznaniu. Zdecydowałem się wspólnie z Marcinem pomóc Stefanowi w wystartowaniu grupy, ponieważ uważamy, że w Poznaniu brakuje inicjatyw związanych z technologiami Microsoftowymi. Mam nadzieję, że w związku z tym częściej będzie nas odwiedzał  Papież polskiego SQLa - czyli Paweł Potasiński :) .

Kudos do Marcina Samelaka za jak zwykle rewelacyjny bannerek, który jest na górze posta :D

Inne podobne artykuły:

Bartek Szafko Ten artykuł pochodzi z bloga Bartka Szafko
Opublikowane 19 listopada 2008 11:55 przez bszafko
Filed under: ,

Komentarze:

 

brejk said:

Hahaha, ubawiłem się setnie tym Papieżem :D Odwiedzić Was i zamierzam, bo dawno nie widziałem Marcina Samelaka i kolegów z PG.NET. Zapowiedziałem się wstępnie na styczeń ;-) Cieszę się, że Stefan będzie miał oparcie w PG.NET. Dwie grupy wspierające się wzajemnie to scenariusz, który zdał egzamin w Warszawie.

listopada 19, 2008 12:24
 

bszafko said:

tak mi się jakoś nawinęło z tym Papieżem :) cieszy mnie że się spodobało

listopada 19, 2008 17:28
 

arkadiusz.wasniewski said:

Bardzo mnie intryguje 70-536. Jaka będzie forma tego?

Arek

listopada 20, 2008 10:44
 

brejk said:

Z tym 70-536 to doskonały pomysł (bardzo potrzebny egzamin, żeby dobrze poznać .NET Framework). Objective po objectivie jechać - najlepiej w oparciu o Training Kit i spis tematów z microsoft.com/learning (i MSDN oczywiście). Robiłem kiedyś takie warsztaty, jak byłem trenerem. Można w to świetnie wplatać dyskusje nad przydatnością klas i składni językowych. Ciekawostka, że identyczny pomysł przyszedł aktualnie do głowy ludziom z Grupy .NET na Wydziale Elektrycznym PW ;-)

listopada 20, 2008 10:59
 

bszafko said:

@arek: więcej szczegółów na wątku na msgroups: http://www.tinyurl.pl/?GrggWYOm

@brejk: pomysł już się praktycznie rodzi od czerwca, ale dopiero teraz udało się go uskutecznić. Nie dziwie się, że inni też go mają :)

listopada 20, 2008 14:57
Komentarze anonimowe wyłączone
W oparciu o Community Server (Personal Edition), Telligent Systems