Jak zarządzać czasem, celami i zadaniami? Jak osiągnąć sukces w dowolnej dziedzinie? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, zapisz się na darmowy kurs mailingowy przygotowany przeze mnie. Po zarejetrowaniu się na formularzu dostępnym na stronie http://www.cioswnos.pl będziesz otrzymywać po jednym mailu dziennie przynajmniej przez 8 dni. Na razie lekcji jest właśnie 8, ale jak się pojawią kolejne to również je otrzymasz. Nic Cię to nie kosztuje a być może uda Ci się zmienić swoje życie.

Zapisz się na kurs: zarządzania celami i zadaniami

Od razu dodam, że www.cioswnos.pl to portal, który powolutku tworzymy wraz z Pawłem Łukasikiem. Stronka ma traktować o samorozwoju i samodoskonaleniu. Tematy, którymi chcemy się dzielić to:

  • Kariera
  • Zarządzanie czasem
  • Fnanse osobiste i inwestycje
  • A na koniec o wielkim napędzie dla tego wszystkiego - czyli o motywacji

    Te kilka kategorii po prostu interesują nas samych. Na razie jesteśmy na bardzo wczesnym etapie i jeszcze męczymy się z problemami technicznymi a nie merytorycznymi. Jak tylko się z tym uporamy to pojawią się tam artykuły i kolejne szkolenia. Zacząłem od szkolenia z zarządzania czasem mimo iż strona nie jest do końca gotowa żeby ją pokazać na światło dzienne.

    Mam nadzieję, że kurs ten wyda Ci się wartościowy drogi subskrybencie :).