Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc

[PL][podcast] W kuluarach C2C'08

O konferencji Communities to Communities 2008 już pisałem (patrz wpis -> Communities to Communities 2008 - wrażenia na gorąco). Zresztą nie tylko ja podzieliłem się swoimi wrażeniami a propos tego wydarzenia. Zrobiło tak wiele osób i - co cieszy - na ogół są to opinie bardzo pozytywne (lista odnośników dostępna jest na stronie C2C'08).

Dzisiaj chciałbym się podzielić pewnym nagraniem audio (patrz załącznik do tego posta), które powstało dość spontanicznie w kuluarach konferencji. Trzy osoby - Marcin Szeliga, Tomek Onyszko i ja - usiadły, by podzielić się uwagami na temat samej konferencji oraz nowych technologii (dominował oczywiście SQL Server 2008). Właściwie to nagranie, które powstało, jest tylko zalążkiem tego, co chcieliśmy nagrać, ale na skutek nieumiejętnej obsługi urządzenia nagrywającego straciliśmy pierwsze nagranie (dłuższe, co nie znaczy, że ciekawsze). I tak doszliśmy do wniosku, że fajna nam się udała konferencja, że należy takie imprezy robić częściej, że wypadałoby zrobić taką imprezę dla IT Prosiaków (których społeczności offline ostatnio niestety słabo funkcjonują). Tomek zdeklarował się pomóc przy organizowaniu takiego wydarzenia. Marcin wymienił parę nowych funkcjonalności Katmai, które szczególnie mu przypadły do gustu (właściwie to ja wymieniłem je za Marcina, a on tylko przytakiwał ;-)). Całość jest okraszona momentem, w którym uczestnicy konferencji wychodzą z sal oraz wejściem w rozmowę paru osób, z Maćkiem Pileckim i Karolem Stilgerem na czele. Miłego słuchania - czas trwania 10 minut i 18 sekund.

Na koniec dodam, że nagranie było możliwe dzięki Michałowi Grzegorzewskiemu, który użyczył nam wysokiej jakości urządzenie do nagrywania. Dzięki Michał!

PS. A już za jakiś czas będą dostępne filmy z konferencji (sesje, wywiady). To się dopiero będzie działo!

Opublikowane 9 kwietnia 2008 14:37 przez brejk
Filed under: , ,

Attachment(s): http://zine.net.pl/ZineCasts/C2C2008_1.mp3

Komentarze:

# W2K.PL » Blog Archive » SQL 2008 i Kerberos

Komentarze anonimowe wyłączone

About brejk

MVP, MCT, SQL Server geek