Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc

[PL] András Belokosztolszki na ZineDay 2008

Miło mi poinformować, że András Belokosztolszki będzie jednym z prelegentów na ZineDay 2008 (6 września 2008 w Warszawie).

Kim jest András Belokosztolszki ?

Andras (2)
Dr András Belokosztolszki jest architektem oprogramowania w firmie Red Gate Software Ltd (firma Red Gate jest sponsorem wielu grup pasjonackich, w tym także PLSSUG). W firmie Red Gate András zaprojektował i prowadził proces tworzenia narzędzi do porównywania struktur danych i wersjonowania w bazach danych (SQL Compare – wersje od 4 do 7), refaktoryzacji kodu T-SQL (SQL Refactor) oraz analizy dziennika transakcji (SQL Log Rescue). András zdobył tytuł doktora na Uniwersytecie Cambridge oraz tytuł magistra inżyniera na Uniwersytecie ELTE w Budapeszcie.

András jest częstym prelegentem na wszelkiego rodzaju konferencjach związanych tematycznie z systemem SQL Server. Jego prezentacje na temat projektowania baz danych oraz śledzenia zmian w bazach cieszą się dużą popularnością wśród uczestników konferencji i wydarzeń (także tych organizowanych przez grupy pasjonackie – jak chociażby konferencja SQLBits III organizowana przez UK SQL Server Community). András napisał także kilka artykułów dla serwisu SimpleTalk oraz SQL Server Magazine.

Sesja Andrása będzie zatytułowana “Managing change in the database world”. Abstrakt, jaki dostałem od niego, przedstawia się następująco:

Databases, like applications, evolve. However, unlike applications, databases can be modified directly. This is like modifying an application via a hex editor. In this session, Andras will contrast the two most common database development styles: working on a live database directly vs. working with creation SQL scripts. He will show some of his own techniques and Red Gate technologies to display how to avoid some change related problems, to manage database changes and to set up source control for databases.

Zapowiada się smakowite ciacho do strawienia przez programistów .NET i SQL ;-)

Jeśli nie wiesz, co to takiego ZineDay 2008, odwiedzaj systematycznie blog Michała Grzegorzewskiego i witrynę-bloggernię Zine.net.

Opublikowane 25 lipca 2008 13:19 przez brejk
Filed under: ,

Komentarze:

# SQL Server 2008: Table-valued parameters

27 sierpnia 2008 18:13 by Andras

Table-valued types and parameters are among the many exciting new features of the recently released...

Komentarze anonimowe wyłączone

About brejk

MVP, MCT, SQL Server geek