Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc

[PL] C2C’09 – i Ty możesz być prelegentem

W marcu bieżącego roku (dokładnie 14 marca) w Warszawie odbędzie się konferencja Communities to Communities 2009 (C2C’09) organizowana przez polskie grupy offline skupiające pasjonatów technologii Microsoft. Już wiadomo, że konferencja będzie złożona z trzech ścieżek tematycznych (.NET, SQL, IT Pro). Z dobrych źródeł wiem, że na ścieżce SQL, a zapewne też i na ścieżkach pozostałych, pojawią się zagraniczni prelegenci oraz MVP. Wystąpić jako prelegent obok ludzi znanych w świecie IT to wielka sprawa. Wiem o tym, bo sam parę razy tego doświadczyłem i naprawdę, wrażenia są niesamowite. I tu jest szansa dla Ciebie :-)

Ty też możesz zostać prelegentem na C2C’09. Jeżeli jesteś pasjonatem SQL Servera i masz chęć pokazać swoje umiejętności prezenterskie oraz przekazać trochę posiadanej wiedzy, weź udział w konkursie Speaker Idol organizowanym przez opiekunów ścieżki SQL.

Szczegóły są opisane na stronie, do której odsyła powyższy baner. Generalnie sprawa jest prosta – nagrywasz webcast, wysyłasz, czekasz, wygrywasz i zostajesz prelegentem na C2C’09 :-)

Poniżej linki do programów, których możesz użyć do nagrywania webcastów:

Wydaje się proste? To do dzieła! Zostań Speaker Idolem i wygraj nagrody oraz udział w C2C’09 :-) Powodzenia!

[EDIT] Byłbym zapomniał :-) 22 stycznia o godz. 18:00 w Warszawie w siedzibie MS (Al. Jerozolimskie 195A), na spotkaniu Warszawskiej Grupy .NET odbędzie się konkurs Speaker Idol dla ścieżki .NET. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie swojego zgłoszenia dnia do 8 stycznia (o, to jutro!) na adres si[małpa]c2c[kropka]org[kropka]pl. [/EDIT]

Opublikowane 7 stycznia 2009 08:43 przez brejk
Filed under: ,

Komentarze:

Brak komentarzy

Komentarze anonimowe wyłączone

About brejk

MVP, MCT, SQL Server geek