Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc

[PL] Nowi polscy MVP, renominacje i takie tam

Dzień 1 lipca kojarzy się niektórym z początkiem wakacji. Dla społeczności MS to dzień, w którym ogłaszane są nominacje i renominacje do tytułu Microsoft Most Valuable Professional (MVP). Tym razem 1 lipca okazał się szczęśliwy dla czterech dobrze znanych pasjonatów.

  1. Marek Adamczuk (kategoria: SQL Server) - zacznę od osoby mi najbliższej z całej czwórki. Marek to specjalista, jakich mało. SQL Server zna na wylot, a że do tego ma znakomity zmysł architekta, jest niezrównany w rozwiązywaniu wszelkich problemów bazodanowych. Mam wielkie szczęście mieć tego człowieka w pokoju w pracy :-) I korzystam codziennie z jego wiedzy i doświadczenia. Nie ukrywam, że osobiście wysłałem do MS kandydaturę Marka do tytułu MVP i mam wielką satysfakcję z powodu jego nominacji. Nie można też pominąć faktu, że Marek jest kolejnym bloggerem Zine, który został MVP. To chyba nie przypadek ;-)
  2. Ziemek Borowski (kategoria: Exchange Server) – członek tylu grup pasjonackich, że chyba nikt nie ma tak szerokich zainteresowań. Na WSS.pl praktycznie od zawsze. I od dawna wszyscy zadawali sobie pytanie, kiedy Ziemek będzie MVP. Ziemek – jesteś MVP i zdecydowanie Ci się ta nagroda należała. Liczę, że nadal będziesz miał tyle siły, by być jednym z filarów społeczności MS w Polsce. I nadal opiekować się hostingiem Zine ;-)
  3. Jacek Doktór (kategoria: System Center Configuration Manager) – człowiek orkiestra w tematach System Center. MCT. W kwestii zakresu zainteresowań w zasadzie to taki drugi Ziemek, tylko trochę inny (a może to Ziemek jest takim trochę innym Jackiem?) :-) Angażuje się w praktycznie każde przedsięwzięcie ze świata IT Pro skupionego wokół technologii MS.
  4. Paweł Pławiak (Directory Services) – założyciel grupy Windowsowej w Warszawie (w zespole z Łukaszem Foksem – zapewne przyszłym MVP). Doktor i MCT w jednym. Szef trenerów w firmie Compendium. Wie wszystko o certyfikacji MS.

O aktywnościach wymienionych Panów można poczytać tutaj: http://www.microsoft.com/poland/communities/mvp/20090701.aspx. Ja ze swojej strony mogę tylko napisać: Panowie, kawał dobrej roboty robicie i z pewnością jeszcze będziecie robić.

Jednocześnie parę osób zostało renominowanych (nominowanych na następny rok):

Marcin Szeliga (SQL Server)
Grzegorz Tworek (Enterprise Security)
Kazimierz Kuta (Visual C#)
Wiktor Zychla (Visual C#)
Karol Stilger (Setup & Deployment)

Serdecznie gratuluję wszystkim renominowanym.

Także i ja otrzymałem e-mail przyjemnej treści:

Dear Pawel Potasinski,
Congratulations! We are pleased to present you with the 2009 Microsoft® MVP Award! This award is given to exceptional technical community leaders who actively share their high quality, real world expertise with others. We appreciate your outstanding contributions in SQL Server technical communities during the past year.

Cieszę się, że MS docenia to co robimy dla społeczności. To pokrzepia i dodaje chęci do dalszych działań. Moc jest z nami i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze przez długi czas :-)

Opublikowane 2 lipca 2009 00:38 przez brejk
Filed under:

Komentarze:

# re: [PL] Nowi polscy MVP, renominacje i takie tam

2 lipca 2009 01:10 by Tomek Wisniewski

No to jeszcze tutaj pogratuluje wszystkim :D

# re: [PL] Nowi polscy MVP, renominacje i takie tam

2 lipca 2009 08:45 by Paweł Łukasik

Dokładnie - gratulacje dla wszystkich. A dla MS gratulacje za to, że w końcu jest ładnie pod tym linkiem jest wyszczególnione kto i dlaczego :). Może będzie mniej niedopowiedzeń :)

Pozdrawiam.

# re: [PL] Nowi polscy MVP, renominacje i takie tam

2 lipca 2009 10:55 by mgrzeg

Wuc, zapomniales dodac, ze dzisiaj ok. 20.00 w restauracji Churrasco (ul. Próżna 8 w Warszawie) bedzie mozna spotkac sie z duza grupa MVP, w tym 3 z 4 nowo nominowanych (ostatni opala sie w Dubrowniku ;)) oraz wieloma renominowanymi i innymi MVP, ktorzy byli nominowani w innym cyklu.

Jakby co kazdy placi za siebie, ale tortu chyba starczy dla kazdego :))

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich MVP i do zobaczenia wieczorem! :)

# re: [PL] Nowi polscy MVP, renominacje i takie tam

2 lipca 2009 11:38 by brejk

@mgrzeg: Ale miejsc zarezerwowanych jest tylko 20 :-)

# re: [PL] Nowi polscy MVP, renominacje i takie tam

2 lipca 2009 12:04 by mgrzeg

@brejk: chyba nie spodziewasz sie ataku wielbicieli MVP po Twoim wpisie ;) Poza tym sa jeszcze miejsca stojace, a na zewnatrz jest calkiem cieplutko :)

I cos mi sie zdaje, ze w razie koniecznosci znajda sie dodatkowe miejsca...

# re: [PL] Nowi polscy MVP, renominacje i takie tam

2 lipca 2009 12:22 by brejk

@mgrzeg: Mi też się tak wydaje ;-) A co do wielbicieli - kto ma przyjść, ten przyjdzie :D

Komentarze anonimowe wyłączone

About brejk

MVP, MCT, SQL Server geek