Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc

[PL] 38. spotkanie PLSSUG Warszawa

image

 

W imieniu swoim oraz prelegentów mam przyjemność zaprosić na 38. spotkanie warszawskiego oddziału Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 3 września, o godzinie 18:00 w siedzibie firmy Microsoft w Warszawie (Al. Jerozolimskie 195A) – wracamy na stare śmieci :-)

Wstęp na spotkanie wolny.

Tym razem zróżnicowanie tematów dość duże. Ale to chyba dobrze.

Pierwszą prezentację o Data Mining Expressions (DMX) poprowadzi Marcin Szeliga (SQL Server MVP). Marcina przedstawiać nikomu nie trzeba. Autor licznych książek o tematyce związanej z bazami danych (i nie tylko), redaktor portalu WSS.pl, lider PLSSUG Katowice, trener. Ostatnio Marcin zmienił ciut kierunek swojego rozwoju w dziedzinie baz danych – skupia się na Business Intelligence. Efekt? Książka i właśnie sesja o DMX :-)

Drugą prezentację dnia poprowadzi Krzysztof Stachyra (MCT). Krzysztof a można spotkać na forum portalu WSS.pl (nick wrkwarka). Na co dzień pracuje jako trener i konsultant. W trakcie prezentacji Krzysztof zaprezentuje urządzenie FortiDB-400, które jest nowością w obsłudze baz danych. Sesja będzie miała na celu przybliżenie nowego kierunku urządzeń do monitoringu, które wkraczają wielkim krokiem w świat administracji bazami danych.

Szczegółowa agenda 38. spotkania PLSSUG Warszawa

Nieobowiązkowa rejestracja na 38. spotkanie PLSSUG Warszawa

Zapraszam w imieniu Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server!

Opublikowane 25 sierpnia 2009 13:17 przez brejk

Komentarze:

Brak komentarzy

Komentarze anonimowe wyłączone

About brejk

MVP, MCT, SQL Server geek