Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc

[PL] Teched Europe 2009 – geek lives here

Ha! Udało się i znów (po roku przerwy) pojadę na Teched Europe! Będzie to mój czwarty (2005, 2006, 2007, 2009) udział w europejskiej edycji tej konferencji. W tym roku impreza zapowiada się o tyle ciekawie, że nie ma podziału na programistów i IT prosów. Jest jeden wielki event – zapewne zaplanowany na jakieś 5 tysięcy ludzi. Ot, taki większy MTS :-)

 

No właśnie, a propos MTS 2009... Ci, co byli na MTS 2009 w zasadzie poczuli ducha techedowego. Dlaczego? Oto, jakie sesje między innymi znalazły się w agendzie berlińskiej konferencji:

image

Fajnie? Była tam nawet druga sesja Marka, którą też na MTS pokazał. A zatem widzieliśmy na MTS te same prezentacje, które obejrzą ludzie na konferencji za ponad 2 tysiące EURO! A co tam, posłodzę jeszcze raz (ale to już naprawdę ostatni raz w tym roku!) polskiemu oddziałowi MS - dobra robota z tym dobieraniem sesji :-)

Może Berlin to nie to samo, co Barcelona, może w listopadzie w tej części Europy pogoda nie powala, nieważne. Ważne, że znów będzie okazja spotkać znajomych (i nieznajomych!) z branży IT z całego świata. Zdecydowanie ten aspekt konferencji jest dla mnie najważniejszy.

Jeżeli wybierasz się na Teched Europe 2009, daj znać (pawelp[at]plssug[dot]org[dot]pl)! Może wybierzemy się na zwiedzanie Berlina, na oglądanie uroczystości z okazji rocznicy zburzenia muru berlińskiego czy na jakąś imprezę (a tych na ogół na Teched nie brakuje). A może po prostu zamienimy parę słów przy stoisku Culminisa, gdzie spędzę w tym roku trochę czasu integrując się z liderami społeczności IT z całego starego kontynentu? Do zobaczenia w listopadzie w Messe Berlin!

Opublikowane 2 października 2009 07:41 przez brejk

Komentarze:

# re: [PL] Teched Europe 2009 – geek lives here

2 października 2009 11:08 by damian_widera

Też bym pojechał, ale ... no cóż, w tym roku praca zwycięża. Poza tym - jakoś się mijamy na Techedach, więc może w przyszłym roku się uda?

Komentarze anonimowe wyłączone

About brejk

MVP, MCT, SQL Server geek