Witaj na Zine.net online Zaloguj się | Rejestracja | Pomoc

[PL] 40. spotkanie PLSSUG Warszawa

40spotkanie

 

W imieniu swoim oraz prelegentów zapraszam wszystkich chętnych na 40. spotkanie warszawskiego oddziału Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 5 listopada, o godzinie 18:00 w siedzibie firmy Microsoft w Warszawie (Al. Jerozolimskie 195A).

Wstęp na spotkanie wolny.

Tym razem będzie coś dla programistów i architektów.

Pierwszą prezentację dnia poprowadzi Marek Adamczuk (SQL Server MVP). Marek opowie o tych cechach transakcji, o których na ogół się nie mówi, a które z punktu widzenia działania aplikacji bazodanowych są szalenie istotne. Prezentacja będzie okraszona przykładami kodu T-SQL z życia wziętymi. Ci, którzy widzieli w akcji Marka, wiedzą, że to pasjonat, który w czasie prezentacji idzie na żywioł i jego sesje zawsze są dynamiczne i pełne użytecznych wskazówek.

Drugą prezentację poprowadzi Wojtek Sawicki. Wojtek opowie o projektowaniu skomplikowanych baz danych z wykorzystaniem narzędzia PowerDesigner. Przy czym z całą pewnością nie skupi się wyłącznie na narzędziu, ale wskaże pewne kluczowe problemy powstające w trakcie projektowania baz danych i rozwiązania owych problemów. Wojtek ma za sobą lata praktyki jako programista i architekt systemów wspierających przedsiębiorstwa. Systemy te słyną ze swej złożoności, więc z całą pewnością usłyszymy wiele przydatnych porad.

Obie sesje gorąco polecam.

Szczegółowa agenda 40. spotkania PLSSUG Warszawa

Nieobowiązkowa rejestracja na 40. spotkanie PLSSUG Warszawa

Zapraszam w imieniu Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server!

Opublikowane 22 października 2009 08:02 przez brejk

Komentarze:

Brak komentarzy

Komentarze anonimowe wyłączone

About brejk

MVP, MCT, SQL Server geek