ZINE

    firmy w zasięgu myszki

Pikowanie tkanin

Foltex to przedsiębiorstwo z Kicin, miejscowości znajdującej się niedaleko Poznania, specjalizujące się w pikowaniu tkanin. Oferta obejmuje pikowanie materiałów:

  • meblowych
  • odzieżowych
  • materacowych
  • flizelinowych
  • pikówki
  • podszewki
Specjaliści przy pomocy specjalistycznych maszyn wykonują pikowanie na tkaninach nawet o szerokości powyżej dwóch metrów. Poza tym możliwe jest cięcie pikowanych materiałów na dowolny, określony przez klienta wymiar. Rozbudowany park maszynowy, którym dysponuje firma Foltex z Kicin, pozwala na realizowanie hurtowych zleceń w krótkim czasie. Fachowcy wykonują również indywidualne zamówienia, na przykład pikowanie materiałów meblowych. Proces pikowania sprawia, że dana rzecz korzystniej się prezentuje, ale także lepiej spełnia swoje funkcje i jest bardziej trwalsza. Zakład Foltex wykonuje różnorodne wzory pikowania, w tym linie, fale, czy kratki. To, jaki wzór zostanie naniesiony zależy przede wszystkim od preferencji klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespół jest w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Materace - dlaczego wymagają pikowania? Czym jest piowanie tkanin?

Zdrowy sen sprawia, że ciało może odpowiednio się zregenerować, aby następnego dnia człowiek pełen energii mógł rozpocząć intensywne działania. Jednak na jakość snu wpływa wiele czynników, w tym między innymi rodzaj materaca, a także to, czy jego pokrowiec został poddany pikowaniu, czy też nie. Przedsiębiorstwo Foltex z Kicin wykonuje pikowanie tkanin, w tym również tkanin materacowych. Pikowane pokrycia umożliwiają równomierne rozłożenie materiału znajdującego się wewnątrz materaca. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas snu, kiedy człowiek często zmienia pozycję leżenia, nic się nie przesuwa, tym samym nie zmieniając komfortu wypoczynku. Co więcej, pikowanie tkanin wydłuża okres trwałości materacy. Firma Foltex wykonuje zarówno klasyczne, jak i niestandardowe szycia komputerowe. Zakład istnieje na polskim rynku od wielu lat. To pozwoliło specjalistom na osiągnięcie wysokiego poziomu wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu pikowania materiałów. Ciężka praca widoczna jest w realizowanych projektach, co cenią sobie klienci, stale korzystający z usług przedsiębiorstwa.Foltex
Sucha 9, 62-004 Kicin
wielkopolskie, Polska
biuro@foltex.eu
+48 888 202 090